19 січня КМУ ухвалило рішення про розширення програми єПідтримка. Починаючи з 24 січня вакциновані українці, яким вже зараз виповнилося 60 років, зможуть витратити на придбання ліків гроші, отримані за цією програмою. В даний час, щоб українці могли скористатися цими коштами, необхідно встановити додаток Дія та відкрити безготівковий рахунок в одному з банків для отримання 1000 грн. Важливо пам'ятати, що підтримка на ліки літнім українцям залишається цифровою, тобто розрахунок можливий тільки карткою.

Після отримання «віртуальної тисячі» можна буде придбати безрецептурні та рецептурні препарати, які включені до Держреєстру лікарських засобів.

У зв'язку із змінами виникають питання, надаємо відповіді на найактуальніші з них, які пов'язані з карткою:

Чи можна сплатити за ліки карткою єПідтримка на сайті apteka911.ua?

Так, на сайті apteka911.ua є ви можете зробити оплату карткою єПідтримка. Передоплата на сайті доступна для всіх способів доставки: самовивіз, доставка Новою Поштою та Укрпоштою. Але, зверніть особливу увагу на те, що якщо у вашому кошику є рецептурні препарати, то ви не зможете зробити передоплату з доставкою Новою Поштою або Укрпоштою. Також ви можете забронювати потрібні ліки на сайті та оплатити їх карткою єПідтримка в аптеках Аптечної мережі 9-1-1, Аптеки Оптових Ц.., Аптеки Низькі Ц…№1, Перша Аптека у вашому місті.

Мої батьки не мають телефону з безконтактною оплатою. Як їм заплатити за ліки з картки еПідтримка?

У деяких українських банках уже почали видавати пластикові картки. Ваші батьки можуть оформити таку картку у відділенні банку або замовити її онлайн із доставкою Новою Поштою.

Які товари у вас на сайті я можу придбати за програмою еПідтримка, якщо я вакцинований і мені вже виповнилося 60 років?

Можна придбати будь-які ліки. Але зверніть особливу увагу на те, що якщо препарат рецептурний – ви зможете придбати його за рецептом, виписаним лікарем.

Якщо я оформлю замовлення з доставкою поштою, чи можу я розрахуватись своєю карткою? Підтримка у програмі пошти / при отриманні замовлення на пошті?

На жаль ні. Оплата не буде успішною, тому що в такому разі кошти будуть оплачуватись поштою, а не аптекою. Ви можете оформити доставку на нашому сайті з підпискою.

Якщо сума придбання виходить більш ніж 1000 грн? Чи можна доплатити готівкою?

На жаль ні. Сума покупки має становити суму до 1000 грн. Якщо ви оформили замовлення на суму понад 1000 грн., то в аптеці можна буде його скоригувати.

Чекаємо на ваші замовлення на сайті apteka911.ua. Бережіть себе, своїх близьких та будьте здорові!